Anders Andersson
|
Strands BK |
Söndag den 19 januari 14:00
|
Anette Ljungberg
|
LBK Hudik |
Onsdag den 22 januari 18:00
|
Ann Egnell
|
BK Karma |
Söndag den 26 januari 14:00
|
Anna-Carin Gustafsson
|
BK Elan |
Onsdag den 22 januari 18:00
|
Berra Hillström
|
Strands BK |
Onsdagen den 5 februari 18:00
|
Camilla Wedin
|
BK Flash |
Onsdagen den 5 februari 18:00
|
Christer Eriksson
|
Edsbyns BK |
Söndag den 2 februari 14:00
|
Christer Sundqvist
|
Strands BK |
Onsdag den 22 januari 18:00 Söndagen den 9 februari 13:30
|
Daniel Grahn
|
LBK Hudik |
Onsdagen den 29 januari 18:00 Söndagen den 9 februari 13:30
|
Fredrik Lindgren
|
LBK Hudik |
Onsdag den 22 januari 18:00
|
Gunnar Mohlén
|
Strands BK |
Söndag den 19 januari 14:00 Onsdagen den 29 januari 18:00 Söndag den 2 februari 17:00
|
Göran Andersson
|
BK Rättvik |
Söndag den 26 januari 14:00
|
Hannu Kaunisvesi
|
BK Klossen |
Onsdagen den 29 januari 18:00 Onsdagen den 5 februari 18:00
|
Hjördis Tångh Lindqvist
|
BK Rättvik |
Söndag den 19 januari 14:00
|
Håkan Malm
|
Edsbyns BK |
Söndag den 2 februari 14:00 Söndagen den 9 februari 13:30
|
Inge Egnell
|
BK Karma |
Söndag den 26 januari 14:00
|
Jan Enberg
|
Sanna BK |
Onsdagen den 5 februari 18:00
|
Jerker Fahlström
|
BK Klossen |
Onsdagen den 29 januari 18:00 Onsdagen den 5 februari 18:00
|
Joacim Blomsten
|
BK Klossen |
Söndag den 2 februari 14:00 Söndagen den 9 februari 13:30
|
Johan Winlund
|
BK Klossen |
Onsdagen den 5 februari 18:00
|
John Erik Mårtensson
|
Warpen BK |
Onsdagen den 29 januari 18:00
|
Johnny Andersson
|
Sanna BK |
Söndag den 19 januari 14:00 Söndag den 26 januari 14:00 Söndag den 2 februari 14:00
|
Kenneth Karlsson
|
Warpen BK |
Söndag den 26 januari 14:00 Söndag den 26 januari 17:00
|
Lars Mohlén
|
Strands BK |
Söndag den 2 februari 17:00
|
Lennart Grahn
|
LBK Hudik |
Onsdag den 22 januari 18:00 Söndagen den 9 februari 13:30
|
Lennart Lindqvist
|
BK Rättvik |
Söndag den 19 januari 14:00
|
Magnus Elofsson
|
LBK Hudik |
Onsdag den 22 januari 18:00 Söndag den 2 februari 17:00
|
Magnus Friberg
|
Strands BK |
Onsdagen den 29 januari 18:00
|
Margareta Snäll
|
Strands BK |
Söndag den 19 januari 14:00 Söndagen den 9 februari 13:30
|
Maria Nylund
|
Warpen BK |
Söndag den 19 januari 14:00
|
Mats Jonasson
|
Strands BK |
Söndag den 19 januari 14:00
|
Mats Winlund
|
BK Klossen |
Onsdag den 22 januari 18:00 Onsdagen den 29 januari 18:00 Onsdagen den 5 februari 18:00 Söndagen den 9 februari 13:30
|
Mikael Berg
|
BK Klossen |
Söndag den 2 februari 14:00
|
Mikael Hedström
|
Strands BK |
Söndag den 19 januari 14:00
|
Mikael Mannqvist
|
Warpen BK |
Söndag den 2 februari 14:00
|
Monika Sundberg
|
Strands BK |
Söndag den 26 januari 14:00
|
Nilas Ljungberg
|
LBK Hudik |
Onsdag den 22 januari 18:00
|
Patrik Fahlström
|
BK Klossen |
Onsdagen den 29 januari 18:00 Onsdagen den 5 februari 18:00 Söndagen den 9 februari 13:30
|
Per Wennberg
|
Edsbyns BK |
Söndag den 26 januari 14:00 Söndag den 26 januari 17:00 Söndagen den 9 februari 13:30
|
Per-Ove Jonsson
|
BK Klossen |
Onsdag den 22 januari 18:00 Onsdagen den 5 februari 18:00
|
Peter Bodell
|
BK Klossen |
Onsdagen den 29 januari 18:00
|
Peter Claar
|
BK Klossen |
Onsdag den 22 januari 18:00 Onsdagen den 29 januari 18:00 Onsdagen den 5 februari 18:00 Söndagen den 9 februari 13:30
|
Pär Glaas
|
Strands BK |
Söndag den 2 februari 17:00 Söndagen den 9 februari 13:30
|
Sara Lindbom
|
BK Elan |
Onsdag den 22 januari 18:00
|
Sebastian Blomsten
|
Sandvikens AIK BK |
Söndag den 2 februari 14:00 Söndagen den 9 februari 13:30
|
Sofia Berg
|
BK Klossen |
Söndag den 2 februari 14:00
|
Stefan Johansson
|
BK Klossen |
Onsdag den 22 januari 18:00 Söndagen den 9 februari 13:30
|
Sven Mossberg
|
LBK Hudik |
Onsdag den 22 januari 18:00 Söndagen den 9 februari 13:30
|
Sven-Inge Hallström
|
BK Klossen |
Söndag den 2 februari 14:00
|
Thomas Buska
|
LBK Hudik |
Onsdag den 22 januari 18:00 Söndagen den 9 februari 13:30
|
Thomas Lindblad
|
Sandvikens AIK BK |
Söndag den 26 januari 17:00
|
Thomas Linder
|
Sandvikens AIK BK |
Söndag den 26 januari 17:00
|
Tomas Lindbom
|
Hammarby IF BF |
Onsdag den 22 januari 18:00 Onsdagen den 29 januari 18:00 Söndagen den 9 februari 13:30
|
Tommy Forsström
|
LBK Hudik |
Onsdag den 22 januari 18:00
|
Tommy Pihlström
|
Sanna BK |
Onsdagen den 5 februari 18:00
|
Åke Furuström
|
Strands BK |
Onsdagen den 29 januari 18:00
|